אודותינו

 

Holdings אחזקת נכסים הינה חברה מובילה בתחומה ומציעה לכל בעל נכס חבילה אישית בכדי להביא לשקט נפשי, מקסימום רווח ודיירים מרוצים.
 

Holdings הינה החברה הראשונה מסוגה והמובילה בתחומה בדרום הארץ, המציעה לכל בעלי הנכסים חבילת שירותי ניהול נכס שמותאמת עבורו אישית תוך הפקת מקסימום הרווחים מהנכס.
 

כבעלי נסיון רב בניהול נכסים אנו פותחים את בפניכם את האפשרות לשקט נפשי בכל הנוגע לשוכרים ולהשכרת הדירה תוך ליווי משלב החיפוש אחר הדיירים ועד להשכרת הדירה והטיפול השוטף בדירה, בגביית שכר הדירה ובטיפול מהיר ויעיל בבעיות במידה והן צצות.
 

אנו יודעים כי הנכס יקר עבורכם, רבים הם הנכסים שבניהולנו של אנשים אשר עברו למרכז והשאירו את דירת הוריהם להשכרה – אנו נטפל באותו הנכס בצורה הטובה והאמינה ביותר לשביעות רצונכם המלאה תוך שליחת דו"חות מעקב שוטפים עבורכם בכדי שתדעו את מצב הנכס.
 

לא פעם ולא פעמיים נתקלים ברמאים ובחאפרים אשר יגבו מכם עשרות ואף מאות שקלים יותר ממה שבאמת מגיע להם על התיקון, ימציאו כל מיני תקלות שלא באמת מחויבות המציאות ויגבירו את הוצאותיכם, בעזרת הניסיון שלנו בניהול הנכסים אנו דואגים להעסיק ולהיות בקשר עסקי עם בעלי מקצוע ישרים, אמינים וכאלו אשר אנו עובדים איתם זה תקופה ארוכה. 
 

אנו בחברת Holdings אחזקת נכסים דואגים לתת את השירות הטוב והיעיל ביותר, תוך הקפדה על זמן תגובה קצר יחסית – וזאת תוך מחויבות לרמת השירות הגבוה ביותר מצד החברה, הטכנאים ובעלי המקצוע אשר היא שוכרת ותוך שמירת האינטרסים של בעלי הנכס בראש מעייניה.
 

אנו בחברת Holdings אחזקת נכסים מבצעים מעקב שוטף אחר בעלי המקצוע שלנו ודואגים כי רק הטובים ביותר יעבדו בשורותינו על מנת להימנע מהוצאות מיותרות עבורכם וגם עבור השוכרים.
 

בניגוד להרבה חברות במשק הישראלי אצלנו אתם לא מחויבים לחוזה ארוך טווח – ותוכלו לצאת מההסכם אותו חתמתם איתנו לאחר התראה של 30 יום מראש. 

 

 

 

הולדינגס - ניהול נכסים