באר שבע

 

בירת הנגב של ישראל, העיר באר שבע נמצאת בתנופת פיתוח אדירה, ואכן עונה לסלוגן אותו קיבלה "בירת ההזדמנויות של ישראל". את האמת, כשנבחר הסלוגן לעיר לא כל כך הבנו בהתחלה על אילו הזדמנויות מדובר, בכל זאת מדובר בעיר באר שבע! עיר שרחוקה מהמרכז, ללא חדשנות וללא כל תוכניות לעתיד.

 

בשנים האחרונות העיר שינתה כיוון, הפיתוח נראה בכל תחומי החיים – שכונות חדשות נבנות, האוניברסיטה הולכת ותופסת תאוצה ומרחיבה את מבניה ופעילותה, מכללות קיימות מרחיבות ומגדילות את כמות הסטודנטים הלומדים בהם, כביש 6 מגיע כבר לפאתי העיר, תדירות התחבורה הציבורית עלתה והפכה לנגישה יותר, וכיום יותר מתמיד נראה שהעיר מהווה נקודת זינוק להתפתחות חסרת גבולות בכל התחומים.

 

מוקדי תיירות רבים תופסים תאוצה וזוכים לביקורים של מבקרים מכל הארץ - אנדרטת חטיבת הנגב המנציחה את פועלה של חטיבת הפלמ"ח, תאטרון באר שבע, מוזיאון המדע לילדים "הלונדע", פארק קראסו למדע, באר אברהם, מוזיאון הנגב ועוד.

 

בנוסף, מוקמים מוקדי תרבות רבים קמו ושמו את העיר בשורה הראשונה בתחום – אולם הקונכייה אשר מארח הצגות ילדים רבות והופעות של אומנים מהשורה הראשונה, אמפי תיאטרון שיכול להכיל יותר מ-5,000 צופים, פארק נחל באר שבע שבימים אלה כבר ניתן לראות את תחילתו של חפירת האגם ואצטדיון טרנר החדש שבשנתו הראשונה קבוצת הכדורגל של העיר זכתה באלפיות במדינה והוציאה יותר ממאה אלף איש לחגיגות בכל רחבי העיר.

 

בניית פארקים גדולים – פארק מרמלדה, הפארק האוסטרלי, בניית אגם באר שבע, פיתוח השכונות הוותיקות והוספת ריאות ירוקות בכל רחבי העיר הופכים את העיר לנעימה, זמינה ונגישה יותר מתמיד.

 

בצפון העיר נבנה פארק ההייטק אשר מושך אליו חברות ותיקות וגדולות לצד חברות חדשות. עשרות אלפי סטודנטים מכל רחבי הארץ מגיעים ללימודים אקדמאים בעיר במסגרת אוניברסיטת בן גוריון, בית הספר גודמן למשחק, מכללת קיי לחינוך ומכללת סמי שמעון להנדסה. פארק ההייטק מביא איתו בשורה חדשה אשר משנה את תמהיל האוכלוסייה של העיר שבא לידי ביטוי בכך שכל אותם סטודנטים שלומדים בעיר מוצאים מקומות עבודה ומתחילים לבסס ולראות את עצמם חיים בבאר שבע.

 

המושג, בירת ההזדמנויות של ישראל ללא ספק בא לידי ביטוי בעיר וניתן לראות שכל האפשריות פתוחות בפני כל תושב להגשים את חלומו התעסוקתי והמשפחתי גם יחד.

 

אין לנו כל ספק כי מוקד ההשקעה הכדאי ביותר בימים אלו הוא העיר הדרומית – באר שבע.

 

משרדי החברה, ממוקמים בפארק ההייטק עצמו מתוך מחשבה שעלינו להיות מחוברים לחדשנות ולעשיה שיש בעיר, עובדי החברה הם באר שבעים בעלי ניסיון וחיבור גדול לקורה בעיר.

 

אנחנו רואים בעיר את ההזדמנות שלנו להיות חלק מהדבר הגדול הזה, העיר באר שבע ומזמינים את כל מי שרוצה להיות חלק מההצלחה הבלתי רגילה של העיר בשנים האחרונות להצטרף.

 

 

 

 

 

 

הולדינגס - ניהול נכסים